Suzuki VX 800 VS

27.07.1990

1950 €

Vēsturisks spēkrats! Tikko no Vācijas! 25kw/34zs = A2 Kat! Top Zustand!
Piedāvājumā tikko no Vācijas ievests, teicami saglabāts Vēsturiskā spēkrata cienīgs motocikls Suzuki VX 800.  Motocikls Vācijā bijis vienas ģimenes īpašumā. Pēc VIN nr. divi īpašnieki. Vācu  brifā skaidri redzami abu īpašnieku dati un visa informācija. Pamatā motocikls braukājis pa Nienburg reģionu.
Vācijā motocikls ir oficiāli  deforsēts sertificētā uzņēmumā Alpha Technik GmbH & Co. Attiecīgi, lai varētu vadīt ar A2 kategoriju. Bet dabā viss ir savādā un motocikls jaudas ziņā atbilst saviem rūpnīcas 45kw, jeb 61 zs!
Komplektā ar motociklu saņemsiet Vācu sertifikātu un arī lietošanas pamācību.
Tā kā motocikls jau  ir pārsniedzis 30 gadu robežu  tam ir iespējams pilnīgi bez jebkādām problēmām saņemt Vēsturiskā spēkrata statusu.
Saņemto Vēsturiskā spēkrata statusu nebūs 5 gadus jāmaksā ceļa nodoklis, un daudz straujāk pieaugs motocikla tālākās pārdošanas vērtība.
Motociklam viss ir pilnīgi oriģināls. Vizuāli rūpnīcas krāsojums. Visas plastmasas veselas un  oriģinālās.
Tehniski motocikls ir pilnībā pārbaudīts.  Dzinējs darbojas teicami  kā auksts, tā arī uzsilis, bez jebkādām liekām skaņām. Ātrumos slēdzas viegli, sajūgs negrab un nav nodiluma pazīmju.
Ievedot Latvijā tikai veikta karburātora pārbaude un tīrīšana. Aprīkots ar praktiski jaunām riepām.
Visi hromētie elementi teicamā stāvoklī. Nav cietis negadījumos!
Šobrīd motocikls neprasa pilnīgi nekādus ieguldījumus! Atliek pieliet bāku un doties izbaudīt saulaino vasaru. Ļoti viegli vadāms. Visiem klientiem piedāvājam veikt testa braucienus un pilnu motocikla pārbaudi. Pārbaudi iespējams veikt uz vietas, vai arī jebkurā Jūsu izvēlētā servisa centrā.

Motocikls bez jebkādiem slēptiem defektiem, legālu izcelsmi, pierādāmu odometra rādījumu no licencēta tirdzniecības uzņēmuma.

Info

Informācija

  • Izlaiduma gads:27.07.1990
  • Dzinējs:805cm3 25kw/34zs
  • Nobraukums:63364
  • Ātrumkārba:Mehāniskā
  • Krāsa:Melna