Yamaha TDM 850 Blue

14.07.1994

1950 €

Piedāvājumā tikko no Vācijas ievests, teicami saglabāts ļoti glīts motocikls.
TDM dzinējs tika iegūts no Parīzes Dakaras uzvarētāja Yamaha XTZ 750 Super Tenere . Yamaha bija iecerējis izveidot motociklu, kas būtu spējīgs tikt galā ar Eiropas kalnu ceļiem un tikt galā ar raupjāku ceļa segumu. 
Motocikls aprīkots ar 850cm3 dzinēju kura maksimālais ātrums ir 210km/h
Degvielas bākas tilpums 20l, Degvielas patēriņš 6.00 l uz 100km

Motocikls ir apbrīnojams ar tā ļoti ērto sēd pozīciju. Ļoti viegli vadīt. Teicami turas uz slikta seguma ceļa.
Motocikla dzinējs ir ar ļoti lielu resursu, līdz pat 200 tkm. Servisa intervāls 6 tkm. Ļoti vieglās konstrukcijas dēļ dzinējam eļļu nomainīt ir iespējams pašu spēkiem.
Motociklam viss ir pilnīgi oriģināls.
Tehniski motocikls ir pilnībā pārbaudīts. Dzinējs darbojas teicami kā auksts, tā arī uzsilis, bez jebkādām liekām skaņām. Ātrumos slēdzas viegli, sajūgs negrab un nav nodiluma pazīmju.
Ievedot Latvijā tikai veikta pilna pārbaude un sagatavošana tālākai lietošaai. Aprīkots ar praktiski jaunām riepām. Nav cietis negadījumos.
Šobrīd motocikls neprasa pilnīgi nekādus ieguldījumus. Atliek pieliet bāku un doties izbaudīt saulaino vasaru. Ļoti viegli vadāms. Visiem klientiem piedāvājam veikt testa braucienus un pilnu motocikla pārbaudi. Pārbaudi iespējams veikt uz vietas, vai arī jebkurā Jūsu izvēlētā servisa centrā.

Motocikls bez jebkādiem slēptiem defektiem, legālu izcelsmi, pierādāmu odometra rādījumu no licencēta tirdzniecības uzņēmuma.
 

Info

Informācija

  • Izlaiduma gads:14.07.1994
  • Dzinējs:849cm3 57kw/78zs
  • Nobraukums:66.964
  • Ātrumkārba:Mehāniskā
  • Krāsa:Zila